27 березня 2018, 09:35
Інцидент трапився в товариському матчі Португалія – Голландія

Фото Getty

У товариській зустрічі між збірними Португалії та Голландії трапився незвичайний випадок.

Уболівальник, що вибіг після закінчення матчу на поле, підбіг до нападаючого португальців Кріштіану Роналду і поцілував його.

Товариський матч Португалія – Голландія пройшов в швейцарському місті Каруж і завершився розгромною перемогою команди Рональда Кумана з рахунком 3:0.

М'ячами у складі голландців відзначилися Мемфіс Депай, Райан Бабель і Вірджіл ван Дейк.

Португальці догравали зустріч у меншості – на 61-ій хвилині другу жовту картку отримав Жоау Канселье. Відзначимо, що Кріштіану Роналду вперше в сезоні не завдав у ворота жодного удару і був замінений на 68-ій хвилині.

Хоча ще кілька днів тому Кріштіану Роналду став третім в списку бомбардирів всіх збірних в історії. Він оформив дубль у ворота збірної Єгипту (2: 1).

Раніше український чемпіон світу з боксу Василь Ломаченко зробив патріотичний подарунок Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, що Кріштіану Роналду визнаний кращим футболістом Португалії. У голосуванні він випередив півзахисника "МанСіті" Сілву і воротаря "Спортінга" Патрісіу.