"Ви зробили справжній подарунок захисникам України": Зеленський привітав збірну з виходом на Євро

15 жовтня 2019, 00:17
Команда Андрія Шевченка достроково вийшла на чемпіонат Європи

/ Фото: Reuters

14 жовтня в НСК "Олімпійський" у Києві збірна України обіграла Португалію з рахунком 2:1 в матчі відбору на чемпіонат Європи 2020 року і достроково завоювала путівку на Євро. Одним з перших національну команду привітав президент України Володимир Зеленський. Нагадаємо, ми вели онлайн матчу Україна – Португалія.

"Вітаю національну збірну України з достроковим виходом на Євро-2020 з першого місця в групі! Наші хлопці продемонстрували справжній характер і волю до перемоги, навіть залишившись в меншості і пропустивши з пенальті! Подолавши чинного чемпіона Європи, Португалію, ви зробили справжній подарунок всім захисникам України в цей святковий день! Бажаю майбутніх яскравих перемог", – написав Зеленський відразу після завершення матчу на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, перемогу команді Андрія Шевченка принесли голи Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка в першому таймі. Після перерви Кріштіану Роналду реалізував пенальті за гру рукою у виконанні Тараса Степаненка, яка коштувала нашому півзахиснику другої жовтої картки в матчі. У меншості збірна України зуміла вистояти проти грізного суперника і довела матч до заслуженої перемоги. Відео голів та огляд матчу Україна – Португалія – ​​2:1.

Раніше ми писали, що перед початком матчу гравців збірної України зарядили божественним виконанням гімну України у виконанні хору Верьовки і 70 тисяч глядачів на трибунах. 125 осіб з Національного хору імені Григорія Верьовки так заспівали, що футболісти просто не мали права програти.