Рамос не забив два пенальті, й Іспанія ледь не програла Швейцарії (відео)

15 листопада 2020, 09:07
Суперники збірної України розписали бойову нічию

/ Фото: Reuters

Вчора відбулися чергові матчі Ліги націй в трьох дивізіонах. Дізнавайтеся всі результати суботи, 14 листопада. В одному з поєдинків, в Базелі, зустрічалися суперники українців по групі А4. Збірна Швейцарії була близька до перемоги над командою Іспанії, але в кінцівці дозволила опоненту зрівняти рахунок — 1:1.

Господарі відкрили рахунок на 26-й хвилині після удару півзахисника італійської "Аталанти" Ремо Фройлера, який засмутив молодого воротаря "Атлетіка" Уная Симона. Після цього "Фурія Роха" безуспішно намагалася відігратися до останніх хвилин.

У другому таймі шотландський рефері Вільям Коллам двічі призначав 11-метрові в ворота швейцарців. На 57-й хвилині за гру рукою, на 79-й — за порушення правил з боку Ніко Ельведі. При цьому захисник дортмундської "Боруссії" був вилучений за другий "гірчичник". Однак капітан гостей Серхіо Рамос примудрився двічі програти дуелі Янну Зоммеру.

Учора Рамос побив досягнення Буффона за матчами за збірну.

Лише на 89-й хвилині іспанців врятував форвард "Вільярреала" Жерар Морено – 1:1. Нічия не влаштувала обидві сторони, оскільки підопічні Луїса Енріке поступилися лідерством в групі німцям, а швейцарці не змогли наблизитися до українців ближче. Тепер в останньому турі збірній Іспанії потрібно перемагати "Бундестім", щоб вийти до півфіналу турніру. Команді Швейцарії, щоб зберегти прописку в еліті, у вівторок необхідно обіграти нашу збірну — краще з різницею в два м'ячі.

Читайте, що потрібно збірній України, щоб залишитися в елітній групі Ліги націй.