Другу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики Україні принесла Аліна Цвілій

7 серпня 2018, 18:44
Українка лідирувала по ходу гонки, але утримати лідерство не вдалося

Аліна Цвілій. Фото AFP

Українська легкоатлетка Аліна Цвілій принесла збірній України другу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики, який проходить в Берліні (Німеччина). 23-річна українка вийшла на друге місце після 12 км дистанції і навіть зуміла пробитися в лідери на позначці 34 км, але не змогла утримати лідерство.

Втім, це не завадило їй встановити новий рекорд України в спортивній ходьбі на 50 км – 4: 12.44 – і завоювати дебютну в кар'єрі медаль чемпіонату Європи – "срібло". Перше місце залишилося за чинною чемпіонкою світу, 38-річною португалкою Інеш Енрікеш, яка випередила Цвілій на 3 хвилини і 23 секунди.

Також на цій дистанції виступали українки Христина Юдкін і Василина Вітовщик, які встановили свої особисті рекорди і посіли четверте та п'яте місця.

Раніше сьогодні Мар'ян Закальницький завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів.

Нагадаємо, що сьогодні українки завоювали ще одне "срібло" чемпіонату Європи в синхронному плаванні. Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук посіли друге місце в довільній програмі дуетів.

Раніше сьогодні українка виграла срібну медаль у велоспорті на чемпіонаті Європи. Для Олени Старикової це друге "срібло" на ЧЄ.

Нагадаємо, що в Києві відбудеться чемпіонат Європи зі стрибків у воду в 2019 році. Таке рішення було ухвалене сьогодні Європейською лігою плавання.