Вдруге поспіль: Світоліна поступилася американці і вилетіла з "Мастерса" в Цинциннаті

16 серпня 2019, 11:01
Найкраща тенісистка не змогла вийти у чвертьфінал турніру WTA Premier 5

/ Фото: AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 в Цинциннаті, США. У матчі третього кола українка, посіяна під 7 номером, поступилася американці Софії Кенін – 3:6, 6:7 (3).

У другій партії Кенін подавала на матч за рахунку 5:4, але українка зрівняла рахунок і вийшла вперед 6:5. У 12-му геймі на подачі американки було рівно, але більшого успіху Світоліна добитися не змогла: на тайбрейку більш стабільною була Кенін.

Світоліна зазнала другої поразки поспіль від Кенін. На початку серпня американка не пустила українку в півфінал турніру в Торонто.

Проте Еліна Світоліна за підсумками турніру підніметься на 5-ту сходинку світової класифікації. Саме під п'ятим номером українка буде посіяна на Відкритому чемпіонаті США.

Нагадаємо, що Еліна Світоліна увійшла в десятку найбільш оплачуваних спортсменок світу. Світоліна в період з 2018-го по 2019 рік заробила 6,1 мільйона доларів, при цьому 1,5 мільйона – це прибуток від реклами.