Друга ракетка України програла стартовий матч на другому турнірі поспіль

20 березня 2018, 20:20
Леся Цуренко втратила перемогу над Айлой Томлянович

Леся Цуренко. Фото AFP

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла вийти до другого раунду турніру WTA Premier Mandatory Miami Open в Маямі, США.

У стартовому матчі українка за 2 години 23 хвилини поступилася Айлі Томлянович з Австралії – 6: 3, 4: 6, 5: 7.

У вирішальній партії Цуренко йшла попереду 4: 0, 5: 2, але не змогла подати на матч за рахунку 5: 3. Коли австралійка подавала на матч за рахунку 6: 5, Цуренко не реалізувала 3 брейкпойнта.

Нагадаємо, що на початку березня Цуренко невдало виступила на турнірі в Індіан-Уеллсі. Українка вперше в кар'єрі програла Ларі Арруабаррені.

Додамо, що раніше Цуренко захистила свій титул в Акапулько, вигравши четвертий турнір WTA в кар'єрі, що дозволило їй зрівнятися з Наталею Медведєвою за кількістю титулів.

Раніше ми повідомляли, що перша ракетка України Еліна Світоліна за день виграла 250 тисяч доларів. Наша тенісистка перемогла в виставковому турнірі в США.

Нагадаємо, що Еліна Світоліна другий рік поспіль стала переможницею турніру WTA Premier у Дубаї з призовим фондом у 2,6 мільйона доларів.