Друга Литва закриває Україну і виграє турнір в Естонії

10 листопада 2019, 13:18
Хокеїсти Сергія Вітера не змогли наздогнати прибалтів у третьому періоді, а найкращим у нас став капітан Буценко

Чоловіча збірна України з хокею завершила виступи на турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, який відбувся в естонському Таллінні. Вигравши свою групу, українці в матчі за перше місце зійшлися з переможцем групи В – другою збірної Латвії. Раніше ми писали про першу перемогу тренера "Донбасу" у керма збірної України.

"Синьо-жовті" першими відкрили рахунок на 10-й хвилині – контратаку Тарана і Янишевського точним кидком завершив останній. Але українці не змогли утримати переможний рахунок до кінця періоду, дозволивши супернику реалізувати більшість за півхвилини до першої перерви. Провальною для команди Сергія Вітера виявилася друга 20-хвилинка, коли суперник закривав нашу команду в своїй зоні, позбавляючи тим самим можливості українців вчасно мінятися. Видалення і накопичена втома привели до двох пропущених шайб, одна з яких також була в більшості.

У третьому періоді Україна за 9 хвилин до кінця змогла відіграти одну шайбу – більшість реалізував Лялька, але дотиснути суперника наші хокеїсти не змогли – 2:3. У підсумку друга збірна Латвії, яка складалася з представників внутрішнього чемпіонату, виграла естонський турнір, а команда України стала другою. Раніше ми писали, що Сергій Вітер почав в збірній з овертайму з Литвою.

Кращим гравцем у складі нашої команди назвали капітана Микиту Буценка, а голкіпер Олег Петров отримав нагороду найкращому воротареві турніру.

Дивіться також відео виконання гімну перед матчем збірної України U18 з Італією на чемпіонаті світу в Києві