Друга біатлонна гонка: Україна знову без медалей, а Лаура Дальмаєр робить "золотий" дубль

12 лютого 2018, 12:54
Німецька біатлоністка виграла гонку переслідування і стала дворазовою чемпіонкою Олімпіади в Пхенчхані

Лаура Дальмаєр фінішувала з німецьким прапором. Фото: AFP

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр завоювала золоту медаль в гонці переслідування на Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчхані.

У понеділок Лаура Дальмаєр, яка раніше в Пхенчхані виграла спринт і стартувала в пасьюті першою, подолала 10-кілометрову дистанцію з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах за 30 хвилин 35,3 секунди.

"Срібло" дісталося словацькій біатлоністці Анастасії Кузьміній (чотири промахи; +29,4). "Бронза" у француженки Анаіс Бескон (один промах; +29,6).

Українські спортсменки знову залишилися без медалей. Віта Семеренко з чотирма промахами відстала від переможниці на дві хвилини і 19 секунд і зайняла 18-те місце. Анастасія Меркушина пробігла п'ять штрафних кіл і посіла підсумкове 46-те місце (відставання 4 хвилини 55 секунд). Валя Семеренко не стартувала.

Нагадаємо, що саме біатлон усіма експертами називається тим видом, де українські спортсмени реально можуть завоювати медаль на зимових Іграх. Поки що, проте, цього зробити не вдалося.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані відбудеться з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграна рекордна для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальному розділі на нашому сайті. Розклад Олімпіади-2018 – зручна таблиця з календарем всіх стартів за датами і видами спорту. Окремо виділені дні, в які будуть розіграні медалі в кожному виді програми. Медальний залік Олімпіади-2018 – актуальна інформація про кількість медалей, завойованих спортсменами з усіх країн-учасниць Ігор.