Згадати фінал Ліги чемпіонів-1999: "Лаціо" зробив неймовірний камбек в матчі з "Кальярі" в Італії

17 грудня 2019, 09:33
Римська команда забила два м'ячі в доданий арбітром час і перемогла

/ Фото: Instagram

Здавалося, що відбулося в фіналі Ліги чемпіонів сезону 1998/99, коли "МЮ" забив два м'ячі "Баварії" в самій кінцівці і вирвав перемогу 2:1, повторити на високому рівні неможливо. Однак в понеділок увечері футболісти "Лаціо" створили подібний "камбек" у матчі чемпіонату Італії з "Кальярі" і навіть "переплюнули" героїв епічно поєдинку 20-річної давності. Дізнайтеся всі результати 16-го туру Серії А.

На Сардинії зустрічалися третя і п'ята команди чемпіонату, тому боротьба очікувалася напружена. Господарям зусиллями Джованні Симеона вдалося відкрити рахунок, а потім вони дуже довго успішно утримували прийнятний рахунок. Але не витримали в доданий арбітром час, коли римлянам вдалося не тільки відновити рівновагу, але і вирвати три очки. М'ячі забили Луїс Альберто і вийшов на заміну на 80-й хвилині Феліпе Кайседо. І зробили він це на третій і восьмий (!) Доданій хвилинах. Дивіться огляд божевільного матчу.

Ця перемога дозволила "Лаціо" залишитися на третьому месцев всього лише з триочковим відставанням від "Інтера" та "Ювентуса". "Кальярі" тримається на п'ятій позиції.

Дивіться, як недавно "Лаціо" обіграв на своєму полі "Ювентус"