Вдивіться в це обличчя! У Формули-1 – новий переможець

6 вересня 2020, 18:44
Льюїс Гамільтон провалив гонку в Монці. Переможцем Гран-прі Італії вперше в кар'єрі став П'єр Гаслі

П'єр Гаслі / Фото: Reuters

На автодромі в Монці завершилася гонка восьмого етапу чемпіонату світу Формули-1 Гран-прі Італії. Її переможцем сенсаційно став пілот "Альфа Таурі" П'єр Гаслі. Другим фінішував гонщик "Макларена" Карлос Сайнс, третім – пілот "Рейсінг Пойнт" Ленс Стролл.

Для 24-річного П'єра Гаслі ця перемога – дебютна в кар'єрі. Гаслі став 109-м переможцем гонок в історії Формули-1 і першим французом, який виграв гонку після Олів'є Паніса в Монако-1996.

Лідер же чемпіонату Льюїс Гамільтон, який напередодні в переможній для себе кваліфікації проїхав найшвидше коло в історії Формули-1, під час недільної гонки отримав штраф за заїзд на пітлейн, коли ця частина траси була закрита. Гонка була зупинена через аварію Шарля Леклера, тож після рестарту і відбутого покарання Гамільтон відкотився на останнє місце. За час, що залишився, Льюїс відіграв ряд позицій і фінішував восьмим – перед гонкою такий підсумок для чемпіона навряд чи хтось міг передбачити.

Раніше ми повідомляли, що український гонщик вперше в історії піднявся на подіум Формули-4. Для заявки на змагання Івану Пекліну потрібно було зібрати 200 тисяч євро.