Всіх рвали і танцювали лезгинку: українські боксери перемогли на одному з найстаріших турнірів в світі

25 січня 2020, 22:05
Наша аматорська збірна здобула в Болгарії чотири золоті медалі

Олександр Хижняк впевнено переміг в Болгарії

Впевненою перемогою збірної України завершився в Болгарії один з найстаріших турнірів в світі боксу – Кубок Странджа-2020. Провели його вже в 71-й раз, в суботу пройшли фінальні бої. Наші боксери-аматори вийшли до п'яти фіналів, завоювавши в результаті чотири золоті медалі та одну срібну.

Дізнайтеся, де і коли дивитися трансляцію бою Денні Гарсія – Іван Редкач.

У суперважкій вазі одесит Цотне Рогава продовжив підкорювати аматорський бокс і добув "золото". Після тріумфу український грузин прямо в рингу станцював лезгинку. Ще дві перемоги збірній принесли Ярослав Харциз (в категорії до 63 кг) і представниця жіночої команди Юлія Циплакова (до 57 кг). Найзірковіший боксер збірної України, середньоваговик Олександр Хижняк (до 75 кг), переміг у фіналі білоруса Вадима Панкова.

Ці змагання стали генеральною репетицією перед першим олімпійським кваліфікаційним турніром в Лондоні, на якому з 13 по 23 березня розігруватимуть ліцензії до Токіо-2020. Чоловічу команду зараз очолює Леонід Лоївський, а жіночу – Сергій Гордієнко.

Читайте про підготовку одесита Арнольда Хегая до претендентського бою в професіоналах.