Всі пари 1/4 фіналу Золотого кубка КОНКАКАФ: Куба зіграє з США

16 липня 2015, 11:50
В останній день групового етапу Куба мінімально обіграла Гватемалу, а збірна Тринідаду і Тобаго зіграла внічию з командою Мексики – 4:4

Збірна Куби вийшла в чвертьфінал Золотого кубка КОНКАКАФ, розіграш якого проходить в США і Канаді.

У середу збірна Куби в матчі третього туру групи C перемогла команду Гватемали з рахунком 1:0. Єдиний гол на 73-й хвилині забив Майкел Рейес.

Кубинці набрали 3 очки і посіли третє місце в квартеті C, пробившись разом з командою Панами в плей-офф як дві кращі збірні з команд, що стали третіми у своїх групах.

В іншому матчі квартету C збірна Тринідаду і Тобаго зіграла внічию з командою Мексики з рахунком 4:4. Тринідадці з 7 балами стали першими в групі, мексиканці з 5 очками другими.

У чвертьфіналі Золотого кубка КОНКАКАФ збірна Куби зіграє з командою США, Мексика зустрінеться з Коста-Рікою, суперником Тринідаду і Тобаго стане Панама, а Ямайка битиметься з Гаїті.