Все почалося з Попп: як Німеччина вийшла в 1/4 фіналу жіночого чемпіонату світу з футболу

22 червня 2019, 21:15
Німкені розгромили Нігерію з рахунком 3:0 і тепер чекають свого суперника з пари Швеція – Канада

/ Фото: AFP

Збірна Німеччини стала першим чвертьфіналістом чемпіонату світу з футболу серед жінок, що проходить у Франції. У матчі 1/8 фіналу, що відбувся в присутності 18 000 глядачів на стадіоні "Стад-дез-Альп" в Греноблі, німкені розгромили Нігерію з рахунком 3:0. У складі переможниць відзначилися Олександра Попп (20-а хвилина), Сара Дебріц (27 ') і Леа Шуллер (82'). У чвертьфіналі німкені зіграють з переможцем пари Швеція – Канада, які зустрінуться один з одним 24 червня.

Як повідомлялося раніше, футболістка березня побила рекорд Мирослава Клозе за голами на чемпіонатах світу. 33-річна бразилійка з 17 голами стала кращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу, обійшовши у списку колишнього нападника збірної Німеччини Мирослава Клозе, на рахунку якого 16 м'ячів за свою національну команду на мундіалях.

Також ми писали, що американські футболістки встановили рекорд переможної серії на чемпіонатах світу. Вона досягла безпрецедентних 7 поєдинків після того, як дівчата з США розгромили Таїланд з рахунком 13:0.

Нагадаємо, нещодавно завершився престижний футбольний турнір серед чоловічих збірних. Першим в історії переможцем Ліги націй УЄФА стала команда Португалії.