Всі медалісти 24 лютого на Олімпіаді-2018

24 лютого 2018, 09:04
У суботу в Пхенчхані розіграють вісім комплектів нагород

Фото AFP

У суботу , 24 лютого, на Олімпіаді -2018 в Пхенчхані розіграють вісім комплектів нагород .

У цей день відбудуться фінали в сноуборді , гірськолижному спорті , лижних гонках , керлінгу , ковзанярському спорті , а також відбудуться матчі за " бронзу " в чоловічому хокеї Канада – Чехія і жіночому керлінгу Японія – Великобританія .

Під час ранкової сесії розіграли останні медалі в сноуборді : в паралельному гігантському слаломі " золото " у чоловіків взяв швейцарець Невін Гальмаріні , а у жінок перемогла чешка Естер Ледецька . Вонастала Олимпийской чемпионкой Пхенчхана в двух разных видах спорта. В біг – ейрі олімпійським чемпіоном став Себастьєн Тутан з Канади .

Українка Аннамарі Данча не змогла подолати стартовий раунд кваліфікації в паралельному гігантському слаломі
Також завершилися змагання в гірськолижному спорті . Останній комплект був розіграний в командному змаганні , де золоті медалі завоювали швейцарці .

Ще один українець Олексій Красовський представить нашу країну в лижному мас – старті на 50 км .

Чоловіки--

Нагадаємо , що Олімпіада -2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти .

Україну на Іграх -2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту . Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні , шість – в санному спорті , по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні .