Всі голи і моменти матчу "Динамо" – "Зоря" – 4: 0

7 квітня 2018, 17:34
Огляд поєдинку 26 туру української Прем'єр-ліги

"Динамо" - "Зоря" - 4:0

Футболісти київського " Динамо " здобули велику перемогу над луганською "Зорею " в матчі другого етапу чемпіонату України .

Зустріч відбулася в суботу в Києві і завершилася з рахунком 4 : 0 на користь господарів поля . У складі переможців м'ячі забили Микита Бурда ( 13-а хвилина ) , Беньямін Вербич ( 51 ) , Артем Бесєдін ( 54 ) і Віктор Циганков ( 87 ) . На 68 -й хвилині нападник " Зорі " Давид Фаупала не реалізував пенальті .

У паралельному матчі донецький"Шахтар" завдали гостьової поразки "Вересу" з Рівного – 2:0. У " гірників " відзначилися Тайсон ( 24 – а хвилина ) і Давид Хочолава ( 78 ) .

Після 26 матчів " Шахтар " , який здобув сьому перемогу поспіль , з 63 очками очолює турнірну таблицю чемпіонату . " Динамо " , яке виграло п'ять матчів поспіль , з 57 балами розташовується на другій позиції .

У наступному турі 14 квітня " Шахтар " прийме " Динамо " в " українському класико " .

Нагадаємо, що вчора Томас Грімм став главою украинської Прем'єр-ліги. Швейцарець був єдиним кандидатом на пост керівника українського футболу , його висунула " Олександрія " .