Воротар забив гол на останній хвилині матчу і врятував свою команду від вильоту з Кубка Англії

16 серпня 2018, 21:17
У Кубку Англії голкіпер забив гол на 94-й хвилині, забезпечив перегравання і відстояв на "нуль" у матчі-відповіді

У матчі "Гісборо" і "Ньютон Ейкліфф" воротар господарів зрівняв рахунок на доданих хвилинах.

У матчі першого раунду Кубка Англії з футболу між "Гісборо" і "Ньютон Ейкліфф" воротар команди господарів Джордан Ніксон забив гол на 94-й хвилині і врятував команду від поразки. В самому кінці гри голкіпер "Гісборо" помчав до штрафного майданчика суперника, де вдало прийняв м'яч на груди і вбив його в сітку воріт суперника. Рахунок став 3: 3, і за регламентом турніру "Гісборо" забезпечив перегравання.

У матчі-відповіді голкіпер-бомбардир відстояв на нуль, а його команда перемогла 2: 0 і пройшла далі.

Нагадаємо, що на початку року унікальний воротарський ляп стався в поєдинку четвертого дивізіону чемпіонату Бельгії. В одній з атак голкіпер забрав м'яч у руки і відразу ж потужним ударом відправив його вперед. Але удар у нього вийшов такої сили, що м'яч пролетів майже все поле і опустився на землю тільки перед чужою штрафною. А в цей момент в "гру вступив" голкіпер другої команди. Він не розрахував відскік м'яча і почав задкувати назад, але не втримався на ногах і впав. М'яч спокійно перелетів стража воріт і закотився у сітку.