Воротар збірної України тягне іспанську команду: черговий "сухий" матч і найкраща оцінка

1 липня 2020, 23:29
Андрій Лунін допоміг "Ов'єдо" обіграти "Мірандес" і піднятися на 17-е місце в Сегунді

Андрій Лунін

У середу ввечері відбулося кілька матчів у другому іспанському дивізіоні. Успішно завершився для господарів поєдинок "Реала Ов'єдо", за який виступає український воротар Андрій Лунін, проти "Мірандеса". Нещодавно ми писали, що Лунін не пропускає в другому матчі "Ов'єдо" поспіль.

Сьогодні "Ов'єдо", що бореться за виживання в Сегунді, приймав одного з міцних середняків – "Мірандес", який, до речі, дійшов до півфіналу Кубка Іспанії.

Господарям вдалося здобути перемогу з мінімальним рахунком – 1:0. Єдиний м'яч на 41-й хвилині з 11-метрового забив Альфредо Ортуно. Українець Лунін відіграв за "Ов'єдо" весь матч і на 89-й хвилині отримав жовту картку за затягування часу. По його воротах завдали по чотири удари в площину та повз.

Від аналітичного порталу Sofascore двадцятиоднорічний Лунін отримав найвищу оцінку з гравців своєї команди – 7,7. Ця перемога дозволила "Ов'єдо" набрати 44 очки в 37 матчах і піднятися на 17-е місце серед 22 учасників турніру.

Нещодавно Лунін в шикарному стрибку відбив пенальті в матчі з "Депортіво".

Дивіться, як Україна зіграла з Нігерією внічию в товариському матчі з Андрієм у воротах