Воротар спіймав м'яч руками в центрі поля, але отримав лише жовту картку

2 березня 2020, 10:11
Кумедний випадок стався в матчі регулярного чемпіонату MLS

/ Фото: Reuters

Воротар дебютанта Північноамериканської футбольної ліги (MLS) команди "Нешвілл" Джо Вілліс в матчі проти "Атланта Юнайтед" відбив м'яч руками в центрі поля! Цей незвичайний епізод трапився вже в компенсований час. Вілліс намагався в центрі поля перервати контратаку суперника, м'яч все одно залишився у гравця "Аталанти" і той зважився пробити по порожніх воротах з центрального кола, але політ м'яча перервав прекрасний сейв Вілліса.

Незважаючи на грубе порушення правил, адже голкіпер навмисне грав руками за межами штрафного майданчика, рефері покарав його лише жовтою карткою. Тим не менш, це все одно не врятувало його команду від поразки в дебютному матчі в лізі – 1:2.

Огляд матчу "Нешвілл" – "Атланта Юнайтед":

Нагадаємо, що напередодні команда Девіда Бекхема програла дебютний матч в MLS. Команда знаменитого англійського футболіста невдало провела перший офіційний матч в історії.

Свій перший домашній матч в MLS "Інтер" проведе 14 березня проти колишньої команди Бекхема "Лос-Анджелес Гелаксі". До речі, раніше клуб Девіда Бекхема ефектно представив дизайн нового стадіону. Вся ця інфрастурктура, включаючи клубну академію, буде побудована в результаті перепланування одного із заміських гольф-клубів недалеко від аеропорту Майамі.