Воротар "Нью-Йорк Сіті" забив курйозний гол у свої ворота

15 квітня 2019, 12:21
Шон Джонсон невдало зупинив м'яч, і той відскочив у ворота

/ Фото: Twitter

Голкіпер "Нью-Йорк Сіті" Шон Джонсон став автором безглуздого автоголу у виїзному матчі регулярного чемпіонату MLS з "Міннесотою Юнайтед" (3:3).

Воротар припустився помилки на 32-й хвилині зустрічі, отримавши передачу від партнера по команді. М'яч не йшов у ворота "Нью-Йорка", але невдала гра ногами з боку Джонсона призвела до автоголу.

Помилка голкіпера допомогла "Юнайтед" вийти вперед – 3:2. "Сіті" зміг уникнути поразки завдяки форварду Ісмаелю Таджурі, який зрівняв рахунок на 64-й хвилині.

"Міннесота", набравши 10 очок, посідає шосте місце в турнірній таблиці Західної конференції, "Нью-Йорк" (5) – 10-й на Сході.

Кумедний автогол був забитий торік у Туреччині. У матчі внутрішньої першості голкіпер "Газіантепспора" парирував пенальті, проте команда раділа недовго. Захисник команди Юнус Емре Йилмаз на радощах застрибнув на воротаря, а той випадково випустив м'яч в свої ворота. Суддя гол зарахував.

"Найбезглуздіший автогол": російський футболіст забив м'яч у свої ворота на юнацькій Олімпіаді. У фіналі турніру з міні-футболу російський футболіст потужним ударом відправив м'яч у сітку своїх воріт.

У вересні безглуздий автогол був забитий в чемпіонаті Перу. М'яч відлетів до двох захисникам, які не змогли винести "снаряд" за межі штрафного, а замість цього відправили його в сітку своїх же воріт.