Воротар "Челсі" відмовився йти на заміну перед серією пенальті у фіналі Кубка ліги

25 лютого 2019, 10:04
Іспанський голкіпер своєю поведінкою розлютив головного тренера

Кепа Аррісабалага / Фото: AFP

Іспанський воротар "Челсі" Кепа Аррісабалага відмовився покинути поле у ​​фіналі Кубка Ліги з "Манчестер Сіті" (0:0, за пенальті 3:4), незважаючи на те, що його хотів замінити головний тренер Мауріціо Саррі. Інцидент стався на 120-й хвилині матчу. Кепа отримав пошкодження і Саррі хотів випустити замість нього Віллі Кабальєро. Але Кепа не пішов з поля, чим розлютив наставника. В результаті Саррі спочатку покинув лавку, але потім повернувся.

Після матчу Саррі хотів поговорити з Кепою, але йому не дозволив це зробити захисник "Челсі" Антоніо Рюдігер.

Як ми повідомляли, сьогодні у футболістів України з'явився перший виграний 2019 року трофей. Олександр Зінченко разом з "МанСіті" обіграв у фіналі Кубка англійської ліги суперника "Динамо" в 1/8 ЛЄ "Челсі". Основний час поєдинку на "Вемблі" завершився внічию 0:0. А в серії пенальті більш вдалішими були гравці "МанСіті" – 4:3.

При цьому Зінченко, який відіграв 120 хвилин на позиції лівого захисника, був визнаний авторитетним порталом Whoscored найкращим футболістом матчу, хоча і не пробивав 11-метровий.