Воротар ледь не заснув: безглузде виконання пенальті розсмішило соцмережі

22 листопада 2019, 22:45
Футболіст занадто довго розбігався перед виконанням пенальті, але зрештою промазав по воротах

Гравець бразильської команди "Пайсанду" Кайке здивував виконанням пенальті у матчі з "Куяба Еспорте". Перший фінальний матч між командами в Кубку Верде завершився перемогою "Пайсанду" з рахунком 1:0. У матчі-відповіді в гостях "Куяба Еспорте" зміг перевести гру в овертайм, забивши на 90+5-й хвилині.

В результаті суперники мусили з'ясовувати переможця протистояння і володаря трофея в серії пенальті.

Кайке підійшов до 11-метрової позначки, коли рахунок був 4:4. У разі результативного удару "Пайсанду" відсвяткував би перемогу в турнірі. Однак Кайке після надповільного розбігу послав м'яч повз ворота.

Раніше ми писали, що воротар-невдаха збив прожектор за воротами після невдалого пенальті. Кумедний епізод стався під час матчу аматорських команд в Англії.

А в Німеччині футболіст заробив пенальті з лавки запасних. Бідолаха навіть не встиг вийти на поле, як створив проблеми для своєї команди. До речі, прийняти вірне рішення арбітра допомогла система VAR.

Нагадаємо, що гравці "Шахтаря" знову знущально повторили трюк Суареса і Мессі з пенальті. Замість прямого удару з 11-метрової позначки донеччани вирішили розіграти пенальті в стилі "Барси" – вийшло!