Вперше за сто років до чвертьфіналу Кубка Англії пробився клуб п'ятого дивізіону

19 лютого 2017, 16:19
"Лінкольн Сіті" обіграв представника Прем'єр-ліги

Історичний успіх "Лінкольна".

У матчі 1/8 фіналу Кубка Англії виступає в Прем'єр-лізі "Бернлі", приймав на своєму полі представника п'ятого англійського дивізіону – клуб "Лінкольн Сіті". І сенсаційно поступився з рахунком – 0: 1.

Єдиний м'яч у цій історичній зустрічі був забитий в самій кінцівці: на 89-й хвилині відзначився Шон Раджетті.

Таким чином, "Лінкольн Сіті" пробився до чвертьфіналу найстарішого футбольного турніру планети.

Відзначимо, що "Лінкольн Сіті" став першим з 1914 року клубом не з топ-4 дивізіонів англійського футболу, які вийшли в 1/4 фіналу Кубка Англії.

У сезоні-1913/14 чвертьфіналу досяг "Куїнз Парк Рейнджерс". Кумедно, що в тому році володарем трофея став "Бернлі".