Вперше за 22 місяці: колишній гравець "Маріуполя" допоміг розгромити свій клуб, який вже на грані

29 лютого 2020, 16:11
Після такого удару азовці можуть не потрапити до ТОП-6, а "Десна" рветься до трійки призерів

"Десна" - "Маріуполь" / Фото: ФК "Десна" Чернігів

У матчі чемпіонату України між "Десною" і "Маріуполем" дуже багато було поставлено на карту у кожної з команд. Чернігівський колектив веде боротьбу за третє місце з "Зорею" і "Олександрією", а азовці все ще розраховують посунути "Колос" і увірватися до першої шістки. І цією поразкою з рахунком 0:4 "Маріуполь" сильно ускладнив собі завдання потрапити до ТОП-6, адже в разі перемоги над "Карпатами" команда з Ковалівки відірветься вже на чотири очки за два тури до кінця.

Багато що визначив в цьому поєдинку дубль колишнього гравця азовців Андрія Тотовицького в першому таймі. На 12-й хвилині він відкрив рахунок, а на 21-й зміцнив лідерство "Десни". І обидва рази засмутив суперника після подачі кутового.

Цікаво, що до цієї зустрічі 27-річний Тотовіцкій не забивав протягом 22 місяців. Востаннє в чемпіонаті України хавбек записав на свій рахунок 14 квітня 2018 року – в матчі "Маріуполь" – "Верес" (2:0). І це всього друга гра Андрія поточного сезону – до зимового переходу до "Десни" він жодного разу не зіграв за "Шахтар".

Ближче до середини другого тайму засмутив суперника Олександр Філіппов – 3:0, а крапку в цьому матчі поставив Калитвинцев – 4:0.

Варто відзначити, що "Десна" – вкрай незручний суперник для "Маріуполя". Після виходу чернігівців до УПЛ азовці поступилися в трьох поспіль поєдинках із загальним рахунком 1:10. А остання перемога команди Олександра Бабича в очному поєдинку датована ще 2016 роком.

Дивіться також, як в минулому турі чемпіонату "Маріуполь" поступився "Зорі" – 1:2