Вперше за 14 років Мессі або Роналду не зіграють в півфіналі Ліги чемпіонів

15 серпня 2020, 14:41
Зате вперше в історії в півфіналі зіграють троє німецьких тренерів

Ліонель Мессі. Фото: REUTERS/Manu Fernandez

Вперше з сезону 2005/2006 років в півфіналі Ліги чемпіонів не зіграють Ліонель Мессі або Кріштіану Роналду. Нагадаємо, вчора "Барселона" розгромно програла "Баварії" з рахунком 2:8 в чвертьфіналі турніру.

А "Ювентус" не зміг подолати стадію 1/8 фіналу, де за сумою двох матчів поступився "Ліону" (0:1 і 2:1). До речі, як ми писали раніше, Кріштіану Роналду забив всі голи "Ювентуса" в плей-офф Ліги чемпіонівв двох останніх сезонах. Але цього виявилося замало, щоб боротися за перемогу в турнірі.

До того ж, вперше з сезону 2006/2007 років в півфіналі ЛЧ не буде іспанських клубів. Раніше турнір покинули мадридські "Реал" і "Атлетіко". "Королівський клуб" в 1/8 фіналу поступився "Манчестер Сіті", а "матрацники" в чвертьфіналі програли "Лейпцигу". Результати матчів Ліги чемпіонів.

До речі, в півфіналі, крім "Лейпцига" і "Баварії", зіграє "Парі Сен-Жермен" – всі три клуби тренують німецькі наставники Юліан Нагельсман, Ганс-Дітер Флік і Томас Тухель відповідно. Троє німецьких тренерів вперше в історії вийшли в півфінал головного єврокубкового турніру.

Ще один півфіналіст турніру визначиться в сьогоднішньому матчі "Манчестер Сіті" – "Ліон". Трансляція онлайн "Манчестер Сіті" – "Ліон"вже доступна на нашому сайті, також матч можна дивитися за допомогою сервісу Oll.tv.