Вперше три українці зіграли за одну команду в чемпіонаті Бельгії

28 січня 2019, 10:40
Всього на полі з'явилися чотири наших співвітчизники

Роман Безус. Фото: ФК "Гент"

У вчорашньому матчі 23-го туру чемпіонату Бельгії відбулася знаменна подія. Вперше за одну команду зіграли троє українських футболістів. Сталося це в поєдинку між "Кортрейком" і "Гентом" (1:2). Ігор Пластун та Роман Яремчук з'явилися на полі з перших хвилин, а на 67-й хвилині на заміну вийшов новачок "Гента" Роман Безус. Зазначимо, що в складі "Кортрейка" на заміну вийшов Андрій Бацула.

Нагадаємо, що минулого місяця Роман Безус забив переможний гол одному з лідерів чемпіонату Бельгії. Тоді Матч "Антверпен" – "Сент-Трюйден" завершився перемогою гостей з рахунком 3:1, а один з м'ячів забив український півзахисник.

Зараз в чемпіонаті Бельгії виступає сім українців. Крім трійки з "Гента" і Бацули, це Руслан Малиновський з "Генка", Євген Макаренко з "Андерлехта" і Єгор Назарин, який виступає в "Антверпені".

Найрезультативнішим серед наших співвітчизників є Малиновський. На його рахунку вісім м'ячів і шість результативних передач в чемпіонаті Бельгії. П'ять м'ячів забив Яремчук, три – Безус.

Нагадаємо, що на вихідних український півзахисник Євген Коноплянка забив перший гол 2019 року. Українець відзначився в матчі "Шальке" проти "Герти" і допоміг своїй команди заробити один бал. Гельзенкірхенці займають 12-те місце в турнірній таблиці Бундесліги.