Вперше з 1975 року збірна Перу зіграє в фіналі Кубка Америки

4 липня 2019, 09:15
Переможець двох останніх розіграшів команда Чилі розгромлена в півфіналі

Команда Перу дякує фанатам за підтримку / Фото: AFP

Збірна Перу стала другим фіналістом Кубка Америки з футболу. У півфінальному поєдинку перуанці розгромили команду Чилі – 3:0.

Ще до перерви у ворота чилійців влетіло два м'ячі. На 21-й хвилині рахунок відкрив Едісон Флорес, а на 38-й відзначився Йосімар Йотуні. У компенсований час третій гол забив Хосе Паоло Герреро. Могли ще раз відзначитися перуанці, але перед фінальним свистком Едуардо Варгас не реалізував пенальті.

Збірна Чилі не змогла захистити титул переможця Кубка Америки двох останніх розіграшів. А ось команда Перу вперше з 1975 року зіграє в фіналі. Їх суперниками будуть бразильці – господарі турніру. Фінал відбудеться 7 липня. Збірна Бразилії вісім разів перемагала в Кубку Америки – 1919, 1922, 1949, 1989, 1997, 1999, 2004, 2007. У Перу два титули – 1939, 1975.

Нагадаємо, що в іншому півфіналі збірна Бразилії обіграла Аргентину. Після гри фани висміяли Ліонеля Мессі за його реакцію на поразку від Бразилії. Лідер аргентинців поклав провину за виліт з Кубка Америки на арбітрів. І тут же отримав "відповідь" з соцмереж. "Сподіватимемося, що Американська конфедерація футболу що-небудь зробить з цього приводу, – скаржиться на суддівство Мессі. – Що придумає? Проводити Копа Америка по сім разів на рік, щоб ти нарешті її виграв?" – потролив Ліонеля один з користувачів.

Також повідомлялося, що бразильські фанати не давали аргентинським футболістам спати перед півфіналом Кубка Америки. План уболівальників спрацював: збірна всуху обіграла принципового суперника.