Вперше з 1970 року Норвегія залишилася без особистого "золота" ЧС в біатлоні і лижних видах

6 березня 2017, 10:55
Для чоловічої команди цей рік став провальним

Повз медалі

Вперше за 47 років чоловіча збірна Норвегії залишилася без особистого "золота" на чемпіонатах світу з біатлону і лижних видів спорту.

Останній раз норвежці не перемагали на головних стартах планети в 1970 році.

На чемпіонаті світу з біатлону Йоханнес Бе завоював три "срібла" в особистих гонках, Оле-Ейнар Бьорндален став третім в пасьюті. Гірськолижник Кьетіль Янсруд програв перше місце в супергігантському слаломі на чемпіонаті світу в Санкт-Моріц 0,45 секунди.

Вчора завершився чемпіонат світу з лижних видів, в заключній гонці турніру – мас-старті на 50 км – кращим з норвежців став Мартін Йонсруд Сундбю, що показав 5-ий час.

Відзначимо, що жіноча збірна з лижних гонок здобула 6 з 6 перемог на чемпіонаті світу в Лахті.