"Вперше відіграюся з 0:5 на тай-брейку", – Світоліна про матч в Кубку Федерації з Болгарією

7 лютого 2020, 09:28
Українська тенісистка побоюється менш рейтингових суперниць через їх розкутість

/ Фото: Reuters

Стартовий поєдинок кращої української тенісистки Еліни Світоліної на відбірковому турнірі Кубка Федерації в Естонії вийшов непростим. Наша четверта ракетка планети ледь не програла партію скромній болгарці Вікторії Томовій. Одеситці вдалося відігратися з рахунку 0:5 на тай-брейку і виграти його 7:5! Як ми повідомляли, Світоліна обіграла Томову в матчі Кубка Федерації з Болгарією.

Після півтори годин боротьби Еліна поділилася своїми емоціями:

"У першому сеті була досить важка боротьба. Були і хороші моменти, і погані. Якогось ключового моменту, який би змінив хід зустрічі, не було. Я намагалася зіграти краще, щоб суперниці було незручно. Вийшов непростий матч, але завдяки підтримці наших уболівальників вдалося себе пересилити і перемогти. В кінці року я відігравалася на тай-брейку з 1:5, а з 0:5 – один з перших випадків в моїй кар'єрі... Томова грала дуже чіпко, що було очікувано. Гравці, які стоять нижче в рейтингу, завжди більш розкуті. Їм нема чого втрачати, потрібно піднімати з ой рівень. Але мені потрібно було переломити ситуацію, я боролася і намагалася знайти слабкі місця в її грі ".

Також лідер збірної України розповіла про деякі елементи гри:

"На старті другої партії були чотири брейки в шести геймах: десь вона втомилася, десь я. Можливо, я зіграла пару м'ячів неуважно, була пара невдалих моментів. Але таке трапляється. Намагалася частіше виходити до сітки – це частина моєї гри , я працюю над добиванням. Дуже хочеться ще більше розіграшів закривати у сітки. До речі, Гаель допомагає тренувати ці елементи, так як йому теж цього не вистачає".

У п'ятницю збірна України зіграє матч за перше місце в групі з Хорватією, а завтра – стиковий поєдинок за підвищення в класі.

Дивіться, як Світоліна перемагала у другому колі Відкритого чемпіонату Австралії