Вперше на Кубку конфедерацій арбітр призначив пенальті, подивившись повтор

2 липня 2017, 16:23
У матчі за третє місце Португалія – Мексика суддя після перегляду повтору показав на 11-метрову позначку

Арбітр матчу призначив пенальті після перегляду

Арбітр Фахад Аль – Мірдасі , обслуговуючий матч за третє місце Кубка конфедерацій – 2017 Португалія – Мексика , призначив перший в історії турніру 11 – метровий удар , подивившись відеозапис епізоду . Спочатку суддя з Саудівської Аравії не побачив , що на 14 -й хвилині Рафаель Маркес збив Андре Сілву . Рефері виявився на значній відстані від місця подій і не зміг розгледіти всіх деталей єдиноборства . Він не був упевнений в тому , що захисник не зіграв в м'яч .

Цього разу арбітр не став покладатися на думку відеоасистентів і сам вивчив відеоповтори . На них фол Маркеса був очевидний . Мексиканець в своїй штрафній збив суперника , позбавивши його явної можливості забити гол . Але оскільки захисник намагався зіграти в м'яч , він , за існуючими правилами , продовжив гру , отримавши не червону , а жовту картку .

Додамо , що Аль – Мірдасі раніше обслуговував матч групового турніру Мексика – Росія ( 2 : 1 ) . У першому таймі арбітр зупинив гру для перегляду епізоду з падінням у штрафному суперника нападника Федора Смолова , але на " точку " вказувати не став .