Повернення року: Бондаренко виборов "золото" "Діамантової ліги" після дворічної перерви

7 червня 2019, 13:19
Українець пропустив майже два роки через травми, але завоював нагороду вже на другому старті

Богдан Бондаренко / Фото: AFP

Український легкоатлет Богдан Бондаренко переміг у стрибках у висоту на етапі "Діамантової ліги" в Римі. Бондаренко з першої спроби подолав позначку в 2,31 метра і повторив найкращий результат сезону в світі. Уже в статусі переможця українець виконав одну спробу на висоті олімпійського нормативу в Токіо-2020 року – 2,33 м, проте вона не була вдалою. Далі Богдан вирішив не продовжувати змагання.

Срібний і бронзовий призери римського етапу – сирієць Махді Еддін Газаль і білорус Максим Недосеков – стрибнули на 2,28 м. Українець Андрій Проценко з результатом 2,22 м посів сьоме місце.

Нагадаємо, що змагання в Римі стали лише другим стартом для Бондаренка після майже дворічної перерви, пов'язаної з травмами.

Участь в етапі "Діамантової ліги" в Римі також взяли Марина Бех-Романчук (п'яте місце зі стрибків у довжину – 6,64 м) і Ганна Рижикова (шосте місце в бігу на 400 метрів з бар'єрами – 55,64 с).

Раніше ми писали, що українська красуня Юлія Левченко завоювала срібну медаль на етапі "Діамантової ліги". Українські спортсмени взяли участь в третьому етапі "Діамантової ліги" в Стокгольмі.