Повернення футболу: "Дніпро" здолав "Олімпік" завдяки чемпіону світу

30 травня 2020, 19:10
Дніпряни легко обіграли "олімпійців" з рахунком 3:1. Виблискували Булеца і бразильський новачок

"Дніпро-1" / Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

В українському футболі зафіксована перша перемога господарів після відновлення Прем'єр-ліги. У поєдинку нижньої шістки "Дніпро-1" на порожній "Дніпро-Арені" здолав донецький "Олімпік" з рахунком 3:1. Нагадаємо, раніше "Десна" обійшла "Динамо", обігравши у Києві "Колос" 2:0.

На 31-й хвилині матчу "Дніпро-1" – "Олімпік" у господарів відзначився чемпіон світу-2019 серед молоді Булеца, орендований у "Динамо". Йому асистував бразильський новачок дніпрян – півзахисник Лукас Тейлор, який, в свою чергу, перейшов в "Дніпро-1" на умовах оренди з португальського "Ешторіла".

У другому таймі у дніпрян відзначилися Адамюк і сам Тейлор. І лише на останніх секундах доданого часу "Олімпік" зумів уникнути розгрому, відігравши один м'яч з пенальті. Його реалізував Політило.

Дніпро-1 – Олімпік – 3:1

Голи: Булеца, 31, Адамюк, 62, Тейлор, 77 – Політило, 90 + 3 пен.
Дніпро-1: Юрчук – Адамюк, Лопиренок, Логінов, Польовий – С. Кравченко – Тейлор (Чичиков, 81), Ді Франко (Когут, 63), Вакулко (Сніжко, 81), Булеца (Назаренко, 63) – Хобленко (Коркішко , 71).
Олімпік: Кринська – Ксенз (Баланюк, 68), Гришко, Зотько (Литвин, 73), Лебеденко – Цимбалюк – Н. Кравченко, Кравчук (Завійський, 68), Політило, Тейшейра (Балашов, 73) – Шахаб (Е. Пасіч, 83).
Попередження: Вакулко – Кравчук, Шахаб, Зотько.

Нагадаємо, що після відновлення Прем'єр-ліги України в матчах діють тимчасові зміни в правилах. Кожній команді дозволено зробити по п'ять замін. Одночасно на стадіоні можуть перебувати не більше 200 осіб, причому їхній вік повинен бути від 18 до 60 років. Це стосується всіх – футболістів, суддів, співробітників команд, стадіону, трансляторів. Всі люди на арені повинні носити маски, крім футболістів на полі, головних тренерів, суддів, коментаторів і арбітрів VAR. Діє заборона на рукостискання, а прес-конференції будуть проходити у віртуальному режимі.