Оце так розв'язка: один з лідерів УПЛ ледь не програв безстрашному новачкові

12 грудня 2020, 16:13
"Ворскла" не змогла повернутися до першої трійки перед зимовою перервою

"Ворскла" - "Минай"

У заключному матчі 2020 року полтавська "Ворскла" не змогла обіграти новачка української Прем'єр-ліги "Минай", який поки що посідає 11 місце, але має зустріч в запасі. Нагадаємо, що трохи пізніше свій поєдинок проведе лідер чемпіонату – "Динамо" прийме в Києві "Колос".

При цьому на початку поєдинку "Ворскла", яка розташувалася на четвертому місці, опинилася в ролі такої, що наздоганяє. На 14-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник гостей Анатолій Нурієв, який прорвався в чужу штрафну площадку і метрів з 11-ти послав м'яч повз воротаря.

Щоб відновити рівновагу на полі, футболісти "Ворскли" мусили чекати до кінця другого тайму. На 63-й хвилині рахунок в складі полтавчан зрівняв Данило Кравчук, який замкнув передачу з правого флангу буквально з двох метрів.

Як не старалися команди, до фінального свистка рахунок так і залишився 1:1. А полтавчани втратили шанс перезимувати в трійці.

Дивіться, як в минулому турі "Ворскла" поступилася "Десні"