Ось що значить "домашній" чемпіонат світу: італійська біатлоністка Доротея Вірер виграла індивідуальну гонку

18 лютого 2020, 17:01
Анастасія Меркушина показала 11-й результат, зробивши два промахи

Доротея Вірер / Фото: Reuters

У вівторок на чемпіонаті світу в Італії відбувся один старт – індивідуальна гонка у жінок на 15 км з чотирма вогневими рубежами. Українці знову були близькі до завоювання медалі, але знову не склалося. Наш сайт вів онлайн індивідуальної гонки чемпіонату світу в Антхольці.

25-річна Анастасія Меркушина претендувала на бронзову медаль до останньої стрільби. Але зробила промах при останньому пострілі на четвертому вогневому рубежі! У підсумку з двома неточними пострілами українка виявилася на 11-й позиції. Нагадаємо, в "індивідуалці" за кожен промах до часу біатлоністів додають по одній хвилині. Відставання Меркушиної від лідера склало 1 хвилину 35 секунд

Перемогу ж здобула італійка Доротея Вірер. Зробивши два промахи, вона всього на 2,2 секунди випередила німкеню Ванессу Хінц. Причому суперниця лише одного разу промахнулася на стрільбі. Третьою на п'єдестал піднялася норвежка Марте Олсбю-Ройселанн (2 промахи, + 16 секунд). Для італійської красуні цей тріумф – другий на домашньому форумі. Раніше Доротея Вірер виграла гонку переслідування.

Віта Семеренко тричі промахнулася і показала 29-й результат (+3.42,5), Юлія Джима з п'ятьма неточними пострілами – 37-й (+4.23,2), Валя Семеренко – 42-й (4, +4.42,0).