Вісім жовтих і одна червона: "Зоря" і "Львів" розписали нудні нулі з зухвалим жестом від Педро

5 жовтня 2019, 21:56
Огляд матчу чемпіонату України

У 10-му турі чемпіонату України луганська "Зоря" зіграла внічию зі "Львовом". Команди розійшлися мировою – 0:0. Раніше ми писали, що "Ворскла" врятувала нічию в матчі з "Маріуполем" на 93-й хвилині матчу.

Примітно, що цей поєдинок команда Мазяра грала в меншості. Пряму червону картку отримав Педро Вітор. Бразильський гравець на 37-й хвилині показав середній палець, який був адресований півзахисникові луганчан Дмитру Іванисені.

"Львів" – Сарнавський, Люлька, Борзенко, Квасний (Гончар, 12), Братков, Мартан, Рафаел Сабіно, Педро Вітор, Альваро, Пернамбуко (Рожеріо Шина, 78), Ренан Абнер (Зубков, 69).

"Зоря" – Шевченко, Іванисеня, Вернидуб, Тимчик (Каменюка, 66), Кочергін, Чеберко, Ледньов, Юрченко (Арвеладзе, 75), Кабан (Будковський, 66), Михайличенко, Русин.

Попередження: Пернамбуко (30), Русин (51), Вернидуб (57), Юрченко (71), Арвеладзе (84), Зубков (85), Михайличенко (90), Альваро (90).

Видалення: Педро Вітор (37).

Огляд матчу "Львів" -"Зоря":

Після цього поєдинку ФК "Львів" залишився на 11-му місці, а "Зоря" займає п'яту сходинку чемпіонату України.

В іншому поєдинку дня "Десна" вирвала перемогу в матчі з "Олімпіком" на останніх хвилинах. Переможний гол забив Артем Фаворов.