Вісім голів та видалення: Коноплянка відібрав у команди Ярмоленка перемогу в німецькому дербі

25 листопада 2017, 18:43
Півзахисник "Шальке" зробив два ассисти, а вінгер "Боруссії" був замінений у другому таймі

Фото AFP

Дортмундська "Боруссія" в матчі 13 турі чемпіонату Німеччинив рурському дербі упустила перемогу над " Шальке " , виграючи в чотири голи .

Початок гри вийшов для гостей шокуючим – вже на 12 -й хвилині П'єр – Емерік Обамеянг в підкаті замкнув на дальній штанзі передачу від Нурі Шахіна . При цьому м'яч влучив в руку габонців , коли він лежав на землі , але арбітр цього не помітив .

Через шість хвилин "Боруссія" рахунок подвоїла завдяки автоголу захисника "Шальке" Бенджаміна Стамбулі – той зрізав м'яч у власні ворота після подачі зі штрафного.

А ще через дві хвилини дортмундці довели рахунок до розгромного – після кутового біля воріт Дортмунда м'яч відскочив до Ярмоленка, той відразу ж запустив на фланг на Обамеянга, який пробіг по флангу і видав точний навіс на Маріо Гетце – 3: 0.

Але на цьому господарі поля не заспокоїлися – ще до перерви Рафаель Геррейро ще раз вразив ворота безпорадного суперника.

Однак у другому таймі команди наче поміняли формою – гельзенкірхенці вийшли на поле зарядженими на боротьбу, а у дортмундці, навпаки, занадто заспокоїлися.

Перший дзвіночок пролунав на 54-й хвилині, коли "Шальке" забило перший гол у матчі, але арбітр, отримавши інформацію від відео асистента, взяття воріт відмінив через офсайд.

Але тренерський штаб "Боруссії" на це не відреагував, за що і поплатився. Гуідо Бюргшталлер і Аміні Харіт після передачі від Коноплянки за чотири хвилини два голи відіграли.

Перет Бос вирішив зміцнити захисну лінію своєї атаки і зняв з гри Ярмоленка, випустивши на поле Марка Бартру. А через кілька хвилин команда залишилася в меншості – не витримали нерви у Обамеянга.

Залишившись удесятьох, "Боруссія" повністю віддала гру суперника, а той таким подарунком суперника скористався і ще двічі забив, при цьому четвертий гол в матчі трапився вже в додатковий час після результативного навісу з кутового від Коноплянки.

"Боруссія" Д – "Шальке" – 4: 4
Голи: Обамеянг (12), Стамбулі (18, аг), Гетце (20), Геррейро (25) – Бюргшталлер (61), Харитина (65), Даніель Каліджурі (86), Налдо (90)

"Боруссія" Д: Вайденфеллер, Папастатопулос, Шмельцер, Геррейро (запаскудили, 83), Топрак, Гетце (Кастро, 78), Шахін, Пулішіч, Вайгль, Ярмоленко (Бартра, 68), Обамеянг.

"Шальке": Ферманн, Налдо, Керер (Настасіч, 46), Оципка, Маккенна (Харитина, 33), Даніель Каліджурі, Майер, Стамбулі, Коноплянка, Ді Санто (Горетцка, 33), Бюргшталлер.

Попередження: Маккенна (3), Керер (22), Даніель Каліджурі (45), Папастатопулос (53), Обамеянг (55), Кастро (79), Коноплянка (90), Ферманн (90), Шахін (90).

Вилучення: Обамеянг (72).

Нагадаємо, що минулий тур по-різному склався для українців. поєдинок
"Штутгарт" – "Боруссія" завершився перемогою господарів з рахунком 2:1. Голи у складі переможців забивали Шадрак Акола ( 5 – а хвилина ) і Йосип Брекало ( 51 ) . Єдиний м'яч у складі " Боруссії " забив Максиміліан Філіп на 45 -й хвилині .

А Євген Коноплянка з "Шальке" обіграв "Гамбург" (2:0). Український півзахисник вийшов з перших хвилин і став автором гольової передачі в другому забитому голі своєї команди . На 87 -й хвилині українця замінили .