"Ворскла" повернулася на третє місце в таблиці Прем'єр-ліги

3 грудня 2017, 19:48
Команда з Полтави на своєму полі впевнено обіграла "Олександрію" – 3: 1

"Ворскла" в Полтаві обіграла "

В матчі 18 туру українскої Прем'єр-ліги "Ворскла " обіграла " Олександрію " . Поєдинок пройшов у Полтаві в неділю і завершився з счетмо 3 : 1 на користь команди Василя Сачка .

Господарі забезпечили собі комфортну перевагу вже до початку другого тайму після голів Владислава Кулача, Юрія Коломійця та Олександра Кобахідзе. Гості змогли забити "гол престижу" на другій доданій до другого тайму хвилині – відзначився Андрій Гітченко.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 28 очок – це третє місце в таблиці чемпіонату України. У "Олександрії" залишилося 18 очок і восьме місце.

Свій наступний матч "Ворскла" проведе 9 грудня на виїзді проти "Олімпіка", а "Олександрія" 10 грудня прийме "Динамо".

"Ворскла" – "Олександрія" – 3: 1 (2: 0)
Голи: Кулач (20), Коломоєць (42), Кобахідзе (49) – Гітченко (90 + 2)
Жовті картки: Чеснаков (74), Гіоргадзе (79) – Запорожан (53), Полярус (89)

Нагадаємо , що поєдинок 18 туру ЧУ " Карпати " – " Олімпік " був перерваний після першого тайму через сильний снігопад. Поле не вдалося привести в порядок і , попередньо, матч у Львові буде дограно в лютому 2018 року.

Раніше в цьому турі Прем'єр – ліги лідер сезону"Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2:0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).