"Ворскла" удев'ятьох не програла "Десні" в чемпіонаті України

9 березня 2019, 19:00
Прямі конкуренти за вихід в першу ТОП-6 завершили зустріч внічию

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Ворскла"

У суботу, 9 березня, проходять матчі 21-го туру першого етапу чемпіонату України з футболу. У Полтаві зійшлися прямі конкуренти за місце в шістці команд, яка поведе боротьбу за єврокубки – "Ворскла" приймала "Десну". До матчу обидві команди з 27-ма очками ділили шосту позицію. Після гри нічого в турнірній таблиці не змінилося. Зустріч завершилася внічию – 0: 0.

Гості почали більш активно поєдинок, але впевнено грав Шуст, який в перші десять хвилин тричі виручив. Та й до перерви голкіперу "Ворскли" довелося частіше вступати в гру, ніж його візаві.

У другому таймі моментів більше не стало, хоча і полтавці намагалися йти в атаку. В одному з епізодів Литовка відбив перед собою після потужного удару Кане, а потім не дав добити Артуру.

Догравала зустріч "Ворскла" удев'ятьох. За два попередження пішли з поля Кане (83-тя хвилина) і Волков (90 + 3-тя). Але рахунок так і не було відкрито.

Тепер в останньому турі "Десна" зіграє вдома з "Львовом", а "Ворскла" поїде в гості до "Арсенала".

Нагадаємо, що сьогодні вже один матч в Прем'єр-лізі завершився. "Маріуполь" та "Чорноморець" розписали безгольову нічию.