"Ворскла" впоралася зі снігом і "Чорноморцем", завершивши перший етап Прем'єр-ліги на третьому місці

3 березня 2018, 19:01
Команда з Полтави пропустила вперед в турнірній таблиці лише "Шахтар" і "Динамо"

Так стадіон у Полтаві готували до матчу

В стартовому матчі 22 туру чемпіонату України "Ворскла " обіграла " Чорноморець " . Поєдинок пройшов у суботу в Полтаві і завершився з рахунком 2 : 1 на користь команди Василя Сачко .

Господарі вийшли вперед на 17 -й хвилині , коли після передачі Кулача точним ударом відзначився Юрій Коломоєць . Другий м'яч " Ворскла " забила в кінцівці першого тайму , і знову у ньому взяв участь Коломоєць : після подачі форварда полтавського клубу м'яч зачепив захисника гостей Євген Зубейка і закотився у ворота " Чорноморця " – 2 : 0 .

Одесити змогли відквитати один гол за десять хвилин до фінального свистка після потужного і точного удару гвінейського захисника Фуссені Бамба .

Перед матчем служби стадіону в Полтаві зробили все можливе , щоб максимально позбавитися від снігу :

Після цього матчу в активі " Ворскли " стало 37 очок – команда фінішувала в першому етапі чемпіонату України на третьому місці . " Чорноморець " з 18 – ма очками йде передостаннім . Тепер команди зіграють в різних групах в другому етапі Прем'єр – ліги – " Ворскла " в топ – шістці , " Чорноморець " – в групі аутсайдерів .

"Ворскла" – "Чорноморець" – 2: 1 (2: 0)
Голи : Коломоєць ( 17 ) , Зубейко ( 45 ) – Фуссені Бамба ( 70 )
Жовті картки : Даллку ( 45 + 3 ) – Фуссені Бамба ( 60 )

Нагадаємо, що матч 22 туру "Зірка" – "Олександрія" був перенесений на 6 березня через сильний снігопад у Кропивницькому , через що місцевий стадіон не встигли привести в порядок до гри .