"Ворскла" врятувала нічию в матчі з "Маріуполем" на 93-й хвилині матчу

5 жовтня 2019, 16:08
Обидві команди вже забули, що таке перемога в чемпіонаті України

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Ворскла"

Полтавська "Ворскла" уникла поразки в стартовому матчі 10-го туру чемпіонату України проти "Маріуполя". Гості вийшли вперед на початку другого тайму – перший гол на професійному рівні забив 22-річний захисник Сергій Чоботенко.

Однак уже в компенсований час Денис Васін зрівняв рахунок і приніс своїй команді одне очко. "Ворскла" перервала серію з чотирьох поразок поспіль з загальним рахунком 1:12. А ось "Маріуполь" продовжив свою серію без перемог вже до п'яти матчів.

"Ворскла" – "Маріуполь" – 1:1
Голи: Васін (90 + 3) – Чоботенко (57)

"Ворскла": Ткаченко, Мартиненко, Баєнко, Чеснаков, Артур (Васін, 73), Габелок, Петрович (Стрижак, 46), Пердута, Луїзао, Сапай (Якубу, 68), Коломоєць.

"Маріуполь": Гальчук, Яворський (Дава, 81), Чоботенко, Кирюханцев, Корнієнко, Танковський, Федорчук (Чех, 69), Чурко (Топалов, 78), Мишнєв, Вакула, Биков.

Попередження: Вакула (10), Петрович (24), Яворський (30), Сапай (37), Танковскій (45), Федорчук (53), Биков (55), Пердута (64).

Посеред тижня відбулися матчі єврокубків. Українські команди провели міжнародну тиждень без поразок – "Шахтар" обіграв "Аталанту" в Лізі чемпіонів, "Олександрія" поділила очки з "Гентом", а "Динамо" не змогло обіграти "Лугано" в Лізі Європи.