"Ворскла" з видаленням втримала нічию з "Олімпіком": огляд матчу

5 травня 2019, 18:00
Голи та кращі моменти матчу 27-го туру Прем'єр-ліги в Києві

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олімпік"

Донецький "Олімпік" уник поразки у матчі 27-го туру чемпіонату України проти полтавської "Ворскли" у Києві. Господарі поля пропустили наприкінці першого тайму від Володимира Чеснакова, але змогли відігратися після перерви зусиллями Євгена Пасіча.

У кінцівці зустрічі полтавчани залишилися в меншості після видалення Мартиненка, але це не завадило їм відвезти зі столиці одне очко.

"Олімпік" – "Ворскла" – 1:1
Голи: Пасіч (65) – Чеснаков (39)

"Олімпік": Кринський, Цимбалюк, Вантух (Снурніцин, 43), Гришко, Політило, Ксьонз, Валєєв (Сондей, 73), Гай, Пасіч, Дегтярьов (Діейе, 80), Тейшейра.

"Ворскла": Ткаченко, Кані, Даллку (Саків, 73), Мартиненко, Шарпар (Скляр, 66), Чеснаков, Ребенок, Габелок, Шехіч, Васін (Кобахідзе, 46), Ніколас Карека.

Попередження: Ксьонз (36), Цимбалюк (50), Валєєв (58), Пасіч (67), Габелок (70), Ребенок (90).

Видалення: Мартиненко (86).

Нагадаємо, вчора "Динамо" втратило очки в матчі з "Олександрією" та практично вибуло з боротьби за золоті медалі, адже в цей день "Шахтар" розгромив "Львів" 5:0 і довів свій відрив у турнірній таблиці до дев'яти балів.