"Ворскла" розгромно програла "Спортингу" в останньому матчі Ліги Європи

13 грудня 2018, 23:58
Український клуб не зумів забити хоча б гол престижу

Фото AFP

Полтавська "Ворскла" в заключному матчі групового етапу Ліги Європи розгромно поступилася на виїзді лісабонському "Спортінгу". Ще до перерви підопічні Василя Сачка пропустили три м'ячі, при цьому один з них забили самі собі. Після перерви господарі поля заспокоїлися, а гості забити хоча б гол престижу не зуміли.

"Ворскла" залишає Лігу Європи з трьома очками в активі. Перемога на "Крабахом" на виїзді дозволила українському клубу завершити груповий етап на третьому місці.

"Спортинг" – "Ворскла" – 3: 0
Голи: Монтеро (17), Мігел Луїш (35), Даллку (44, аг)

"Спортинг": Сален, Рістовскі (Тьєррі Коррейя, 64), Коатес, Анде Пінту, Петрович, Акунья, Бруну Фернандеш (Бруну Паш, 73), Жоване Кабрал, Мігел Луїш, Карлуш Мане, Монтеро (Педру Маркеш, 59).

"Ворскла": Ткаченко, Пердута, Чижов, Даллку (Коломоєць, 46), Артур (Кані, 78), Скляр, Саків, Ребенок, Чеснаков, Габелок, Ніколас Карека (Сергійчук, 68).

Попередження: Петрович (25).

Нагадаємо, що сьогодні раніше "Динамо" зганьбилося в матчі з "Яблонцем", поступившись вдома з рахунком 0: 1.

Нагадаємо, що вчора завершився груповий етап Ліги чемпіонів. За підсумками матчів визначилися 16 учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, в заключному матчі "Шахтар" зіграв внічию з "Ліоном" (1: 1) і вилетів у Лігу Європи.