"Ворскла" обіграла "Львів" при повністю жіночому суддівстві

4 листопада 2018, 18:56
Павло Ребенок та Наджиб Якубу забили по голу в першому таймі, а матч обслужила жіноча бригада арбітрів

"Ворскла" - "Львів" -

У 14 турі української Прем'єр-ліги "Ворскла" обіграла "Львів". Поєдинок пройшов у неділю в Полтаві і завершився з рахунком 2: 0 на користь команди Василя Сачко. Обидва м'ячі господарі забили в першому таймі: на 19-й хвилині відзначився Павло Ребенок, а на 39-й гол забив 18-річний ганський захисник Наджиб Якубу. У другому таймі було більше боротьби, львів'яни почали створювати моменти, але реалізувати їх не змогли.

Цікаво, що матч "Ворскла" – "Львів" обслуговувала повністю жіноча бригада арбітрів. Головний рефері – Катерина Монзуль, бічні – Марина Стрілецька і Олександра Ардашева, четвертий арбітр – Анастасія Романюк.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало стало 24 очки (четверте місце), у "Львова" залишилося 17 очок (шосте місце). Свій наступний матч у чемпіонаті України "Ворскла" проведе 11 листопада проти "Шахтаря", а "Львів" днем раніше прийме "Олімпік". Крім того, 8 листопада "Ворскла" прийме "Карабах" в груповому етапі Ліги Європи
.

"Ворскла" – "Львів" – 2:0 (2:0)
Голи: Павло Ребенок (19), Наджиб Якубу (39)
Жовті картки: Карека (67) – Дуарте (36), Жонатан (71)

Раніше в 14 турі пройшло українське класико. "Шахтар" в Харкові обіграв "Динамо" з рахунком 2:1, переможний гол в додані хвилини забив Віктор Коваленко .

Також в суботу "Маріуполь" на своєму полі мінімально обіграв київський "Арсенал". Єдиний гол в кінцівці зустрічі забив 19 – річний нападник Владислав Вакула .

А в неділю "Десна" не пустила "Олександрію" в зону Ліги чемпіонів до "Динамо". Матч в Олександрії завершився внічию – 1:1.