"Ворскла" на виїзді розгромила запорізький "Металург"

20 вересня 2014, 18:55
Поєдинок у Запоріжжі завершився з рахунком 0: 3, гола забивали Янузі, Турсунов і Андрій Ткачук

"Ворскла" обіграла "Металург" у Запоріжжі.

В матчі сьомого туру чемпіонату Україниполтавська " Ворскла " обіграла запорізький " Металург". Поєдинок у Запоріжжі в суботу завершився з рахунком 3 : 0 на користь команди Василя Сачко .

На 10 -й хвилині рахунок у матчі і рахунок своїм голам у нинішньому сезоні відкрив албанська нападник гостей Ахмед Янузі , точно пробив з гострого кута .

У другому таймі на 72 -й хвилині півзахисник полтавчан і збірної Узбекистану Санжар Турсунов подвоїв перевагу красивим точним ударом з- за меж штрафної.

А на четвертій доданій арбітром хвилині Андрій Ткачук установив остаточний рахунок – 3 : 0 .
Після цього матчу в активі " Ворскли " стало 11 очок , у запорізького " Металурга " залишилося 7 балів .