"Ворскла" на виїзді обіграла "Олімпік" і наздогнала "Динамо" на чолі таблиці УПЛ

18 жовтня 2020, 15:56
Полтавська команда здобула четверту перемогу в шести турах чемпіонату країни

Владислав Кулач / Фото: AFP

Продовжує свою дивовижну ходу в Прем'єр-лізі полтавська "Ворскла". Сьогодні підопічні Юрія Максимова виграли у донецького "Олімпіка" в Києві (1:0) і наздогнали за очками "Динамо". Дізнавайтеся розклад і результати 6-го туру чемпіонату України.

Гра проходила за переваги номінальних господарів. До того ж, як ми повідомляли, коронавірус не дозволив головному тренеру "Ворскли" і декільком гравцям вийти на матч УПЛ. Юрій Максимов залишився поза грою, а командою керував наставник воротарів Сергій Долганський. "Олімпік" трохи більше володів м'ячем і частіше бив по воротах, але Дмитро Різник з партнерами відстояли свої володіння. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

А доля трьох очок вирішилася на 70-й хвилині. Гості розіграли швидку комбінацію на лівому фланзі, закинувши у штрафний майданчик. А там Владислав Кулач завдяки рикошету зумів пробити Артемові Кичаку.

У кінціі поєдинку "Ворскла" залишилася в меншості після двох жовтих карток 20-річному ганському гравцеві Наджеебу Якубу. Однак часу в "Олімпіка" залишилося тільки на один штрафний удар, після якого гості відбилися.

Отже, полтавський колектив набрав 14 очок після шести матчів і наздогнав киян. Нагадаємо, "Динамо" обіграло "Рух" перед "Ювентусом".