"Ворскла" на своєму полі обіграла "Волинь"

11 вересня 2016, 19:00
Матч сьомого туру чемпіонату України завершився з рахунком 2: 1

"Волинь" програла в Полтаві. Фото ФК "

В матче седьмого тура української Прем'єр-ліги "Ворскла " обіграла " Волинь " . Поєдинок пройшов у неділю в Полтаві і завершився з рахунком 2 : 1 на користь команди Василя Сачка .

Господарі відкрили рахунок на 20 -й хвилині : Дмитро Хльобас , отримавши пас з глибини поля , зіграв на переженилися і перекинув воротаря " Волині " . Цей гол став четвертим для Дмитра в цьому сезоні – він в числі лідерів бомбардирської гонки. Гості відігралися через шість хвилин : Анатолій Діденко реалізував 11 – метровий .

На 73-й хвилині переможний гол красивим прямим ударом в " дев'ятку " зі штрафного забив узбецький легіонер полтавського клубу Санжар Турсунов .

Після цього матчу в активі " Ворскли " стало 12 очок ( четверте місце ) , а у " Волині " залишилося 4 очки ( десяте місце ) .