"Ворскла" на сьомій компенсованій хвилині вирвала перемогу у "Львова"

10 серпня 2019, 21:55
Полтавчани вперше в сезоні виграли в матчі чемпіонату України

Боротьба біля воріт / Фото: Офіційний сайт ФК "Ворскла"

Сьогодні в третьому турі чемпіонату України з футболу в Полтаві зустрілися "Ворскла" і ФК "Львів". Матч видався дуже бойовим, а розв'язка настала лише в компенсований час.

Господарям вдався швидкий гол. Вже на другій хвилині Шехіч замкнув простріл у центрі штрафного. Полтавчани продовжили атакувати – і пропустили. Після розіграшу штрафного Бруно головою підправив м'яч у ворота. Але "Ворскла" швидко знову вийшла вперед. Це Шехіч оформив дубль, відправивши м'яч головою в сітку після флангової подачі.

Пропустивши вдруге, "Львів" не виглядав приреченим і знову відігрався. Вже у другому таймі рахунок зрівняв Шина, закрутивши м'яч у дальній нижній кут.

І коли здавалося, що все йде до бойової нічиєї, в компенсований час м'яч попав у руку Мартана в штрафній. Рефері призначив пенальті, і Васін приніс Полтаві першу перемогу в сезоні.

"Ворскла" – "Львів" – 3: 2

Голи: Шехіч (2, 27), Васіч (90 + 7) – Бруно (21), Шина (59)

Нагадаємо, що сьогодні в УПЛ зіграний центральний матч першого кола: на своєму полі "Динамо" програло "Шахтарю".

Ці команди відкривали сезон поєдинком за Суперкубок. І тоді "Динамо" здобуло вольову перемогу – 2: 1.