"Ворскла" – "Маріуполь": огляд крутий розв'язки чемпіонату України

5 жовтня 2019, 16:44
Гості врятувалися від поразки на останніх хвилинах

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Ворскла"

В першому матчі 10-го туру чемпіонату України "Ворскла" в Полтаві поділила очки з "Маріуполем". На 57-й хвилині Чоботенко відкрив рахунок ударом головою після навісу з кутового у виконанні Чурко. А вже Васін зрівняв рахунок на третій компенсованій хвилині після прострілу Баєнко.

Дивіться огляд матчу "Ворскла" – "Маріуполь":

Голи: 0:1 – 57 Чоботенко, 1:1 – 90 Васін.

"Ворскла" – Ткаченко, Мартиненко, Баєнко, Чеснаков, Артур (Васін, 73), Габелок, Петрович (Стрижак, 46), Пердута, Луїзао, Сапай (Якубу, 68), Коломоєць.

"Маріуполь" – Гальчук, Яворський (Дава, 81), Чоботенко, Кирюханцев, Корнієнко, Танковський, Федорчук (Чех, 69), Чурко (Топалов, 78), Мишнєв, Вакула, Биков.

Попередження: Вакула (10), Петрович (24), Яворський (30), Сапай (37), Танковський (45), Федорчук (53), Биков (55), Пердута (64).

Нагадаємо, що в попередньому турі "Шахтар" розгромив полтавчан з рахунком 4:0. Додо – заробив пенальті, з якого свійдебютний гол за "Шахтар" забив Коноплянка. Відзначився в цьому поєдинку першим своїм м'ячем за "гірників" і 20-річний чемпіон світу серед молоді – центрбек Валерій Бондар.

Дивіться огляд матчу "Шахтар" – "Ворскла" (4:0)