"Волині" зарахували технічну поразку, "Металісту" – перемогу

23 січня 2015, 21:50
КДК ФФУ виніс рішення щодо скандального перерваного матчу 10 туру Української прем'єр-ліги

Матч "Волинь" - "Металіст" був перерваний вболівальниками. Фото ФК "Металіст"

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв низку рішень щодо недограного матчу десятого туру Української прем'єр-ліги між луцькою "Волинню" і харківським "Металістом", повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Цей поєдинок проходив 7 грудня і був зупинений на 87-й хвилині з рахунком 2:1 на користь команди гостей, коли група уболівальників місцевої команди, незадоволена діями головного судді Дмитра Кутакова, вибігла на поле, а сам арбітр зник у підтрибунному приміщенні.

У результаті КДК вирішив анулювати результат матчу і зарахував "Волині" технічну поразку – 0:3. "Металісту" зарахована технічна перемога 3:0.

Наступну домашню гру "Волинь" проведе без глядачів. Також на клуб накладено штраф у розмірі 5000 гривень та умовне покарання у вигляді проведення ще одного домашнього матчу при порожніх трибунах з випробувальним терміном до кінця поточного сезону.

Наставник "Волині" Віталій Кварцяний і тренер Дмитро Кварцяний, видалені з технічної зони під час перерваної гри, отримали по одному матчу дискваліфікації.