"Волині" присудили технічну поразку в матчі за вихід до Прем'єр-ліги

12 червня 2019, 15:14
Команда покарана через фанатів, які влаштували безлади, але технічна поразка ніяк не вплинула на результат протистояння

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Волинь"

Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) Української асоціації футболу (УАФ) присудив "Волині" технічну поразку з рахунком 0:3 в матчі-відповіді "стиковому" матчі за право грати в українській Прем'єр-лізі проти "Карпат". Гра "Волинь" – "Карпати" була перервана в компенсований до другого тайму час через те, що луцькі фанати, які вибігли на поле, влаштували безлади, що також продовжилися на трибунах. На той момент рахунок був 3:1 на користь львів'ян. У першому матчі команди не виявили переможця (0:0).

Самосуд над суддею: в Луцьку в арбітра кинули стільчик в помсту за червону картку і пенальті

Місце в Прем'єр-лізі отримали львівські "Карпати", а "Волинь" гратиме у Першій лізі чемпіонату України.

Також ми писали, що вихід команди "Колос" до української Прем'єр-ліги ознаменувався рекордом. Село Ковалівка в 80 км від Києва, яке представляє цей клуб, стало найменшим за чисельністю населення містом в 27-річній історії чемпіонату України. У селі Ковалівка проживає 1 600 осіб.

Нагадаємо, чемпіоном України, в третій раз поспіль і в 12-й в історії, став "Шахтар":