"Волинь" розгромила "Говерлу" в матчі аутсайдерів чемпіонату України

14 травня 2016, 15:56
Жуніч і Діденко оформили по дублю ще в першому таймі

Статистика матчу "Говерла" - "Волинь"

У стартовому матчі останнього туру чемпіонату України " Волинь " розгромила " Говерлу " . Поєдинок пройшов у суботу в Ужгороді на стадіоні " Авангард " і завершився з рахунком 4 : 1 на користь команди Віталія Кварцяного .

Хорватський півзахисник Івіца Жуніч і український форвард Анатолій Діденко оформили дублі ще в першому таймі . У другій 45 – хвилинці гол престижу у складі " Говерли " провів Орест Кузик .

Після цього матчу в активі " Волині " стало 20 очок ( 11 – е місце ) , а у " Говерли " залишилося 7 очок і останнє місце в таблиці ЧУ.

Таблицячемпіонату України.

"Говерла" – "Волинь" – 1: 4 (0: 4)
Голи : Кузик ( 48 ) – Жуніч ( 17 ) , Діденко ( 22 ) , Діденко ( 24 ) , Жуніч ( 35 )
Жовті картки : Іванов ( 5 ) , Савченко ( 28 ) , Гей ( 82 ) – Герасимюк ( 3 ) , мемешев редван раїмович ( 32 )